אלי כהן

דף הבית >> חברי מעגל עסקים >> אלי כהן
אלי כהן – תכנון פיננסי וייעוץ פנסיוני אובייקטיב
שם: אלי כהן
כתובת העסק: מודיעין
ימים ושעות פעילות: בתאום מראש
טלפון: 052-3825001
פקס: 077-7660511
דואר אלקטרוני: contact@elicohen-cfp.co.il
אתר אינטרנט: elicohen-cfp.co.il
פייסבוק:  
אזור מתן שירות: ארצי
   
  
   
מידע נוסף:
מתכנן פיננסי מוסמך (CFP) ע"י אגוד המתכננים הפיננסיים בישראל, כלכלן ומחזיק ברישיון ממשרד האוצר למתן ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי. בעל ניסיון בנקאי רב שנים בתחומי האשראי, מימון נדל"ן והשקעות.

מתן שירותי תכנון פיננסי וייעוץ פנסיוני ללקוחות פרטיים, שבמסגרתם אני מעניק ללקוחותיי טיפול מקצועי, מקיף ויסודי בדגש על ראייה כוללת של הצרכים וההעדפות של כל לקוח והתאמת הפתרונות הפיננסיים עבורו מתוך מיגוון הפתרונות הקיימים. כל זאת, ביחס אישי וזמינות גבוהה.

מהו תכנון פיננסי ומה מטרתו?
תכנון פיננסי הינו תהליך מקיף ומקצועי בליווי של מתכנן פיננסי מוסמך, שמטרתו להבטיח את עתידכם הכלכלי, שזה אומר לאפשר לכם לחיות את החיים שאתם רוצים לחיות, להגן על משפחתכם בפני "ההפתעות" שהחיים מזמנים ולהעניק למשפחתכם את שברצונכם וביכולתכם להעניק לה.

מדוע חשוב התכנון הפיננסי?
בכל שלבי חיינו הבוגרים - מהכניסה למעגל העבודה ועד לפרישה - אנו נדרשים לקבל החלטות כלכליות או זקוקים לפתרונות פיננסיים בנושאים חשובים, כגון: רכישת דירה, חינוך הילדים, בריאות, חסכון פנסיוני, השקעות, ביטוחים, רכישת רכב, אירועים משפחתיים, חופשות משפחתיות, עזרה לילדים.
תכנון פיננסי חשוב כדי להבטיח שנקבל בזמן את ההחלטות הנכונות, שימנעו מאתנו טעויות, יחסכו לנו כספים רבים ויכינו אותנו בצורה טובה לעתיד כלכלי בטוח וללא דאגות.
 
מעגל עסקים - קבוצת הנטוורקינג של מודיעין והסביבה
הקמת אתרים  בניית אתרים Webfocus