אודות

דף הבית >> אודות
למה נטוורקינג?
להיות עצמאי מלווה פעמים רבות בתחושת בדידות. גם אם את\ה מנהלים משרד עם עובדים בסופו של יום ההחלטות והאחריות הן שלך. לחברות בקבוצת נטוורקינג שמתאימה לך יש תרומה רבה ומשמעותית, הן בצד החברתי-תמיכתי והן בצד העסקי. עם מעגל עסקים, אתם ממש לא לבד.

למה מעגל עסקים?
מעגל עסקים היא קבוצת נטוורקינג הפועלת מספר שנים במודיעין. המעגל מאזן ומפגיש את הצורך שלנו כאנשים המנהלים עסק, להשתייך לקבוצה, לחלוק וללמוד מחוכמת הרבים. יחד עם זאת ובמקביל אנו דואגים לפעול לטובת קבלת כלים ומיומנויות שיקדמו אותנו בצד העסקי. כל אלו ועוד ובאווירה נעימה ומזמינה.

מי אנחנו?
חברי הקבוצה הם  כ-30 בעלי עסקים קטנים ובינוניים, הנפגשים מדי יום רביעי לשעה ורבע של פעילות נטוורקינג איכותית, שיתוף במידע ורעיונות, פתרון דילמות, רכישת כלים והשבחת הידע המקצועי והעסקי. חברי המעגל בקשרים טובים והתקשורת האישית והעסקית מתקיימת גם מעבר לשעות המפגשים (קבוצה סגורה בפייסבוק, פעילויות מקדמות עסקיות וחברתיות ועוד).
הקבוצה אינה חלק מארגון בעל אינטרסים כלשהו, אלא פועלת על ידי החברים ולמען החברים ובצורה מאוזנת, דמוקרטית ושיתופית. כל ההכנסות מושקעות בחזרה במלואן בפעילות הקבוצה וחבריה.
אם אתם מחפשים להיות חלק מקבוצה טובה ואיכותית ולפעול לטובת קידומו של העסק ושלכם, אנחנו שמחים להזמינך להתארח ולהכיר אחד את השני.

יו"ר מעגל עסקים מודיעין:
שרון אור - צורפת, בעלת עסק חלום צרוף


איך מתארחים במעגל?
משאירים בצור קשר הודעה, ונציג מטעמנו יחזור אל הפונה בהקדם

איפה, מתי וכמה?
מרחב הייזמות העירוני - המרכז הרב תחומי - רח' עמק דותן 49, מודיעין
07:45-08:00      מינגלינג & כיבוד
09:30 - 08:00 - מפגש נטוורקינג איכותי.
עלות של 35 ₪ למפגש.
נתראה במעגל עסקים   (-:
מעגל עסקים - קבוצת הנטוורקינג של מודיעין והסביבה
הקמת אתרים  בניית אתרים Webfocus